ПРАКТИЧЕСКАЯ МАГИЯ. РИТУАЛЬНАЯ ЧЁРНАЯ МАГИЯ. ТАЙНЫ МАГИИ И КОЛДОВСТВА.

ФорумФорум  ШКОЛА МАГИИ АИДАШКОЛА МАГИИ АИДА  РегистрацияРегистрация  ВходВход  
Кафизма7 Torshe10
Последние темы
» АКЦИЯ!!!ОТВЕЧУ НА ОДИН ВОПРОС
Кафизма7 EmptyСегодня в 12:30 am автор ALISA

» Космоэнергет-целитель
Кафизма7 EmptyВчера в 3:53 am автор nikusa76

» Помощь с приворотом.
Кафизма7 EmptyСр Авг 14, 2019 3:24 am автор ALISA

» ОПРЕДЕЛЕНИЕ СПОСОБНОСТЕЙ (ДАРА) -Ведьма Alisa)4
Кафизма7 EmptyСр Авг 14, 2019 3:22 am автор ALISA

» Защита Высшых Сил- Псалом 26
Кафизма7 EmptyСр Июл 24, 2019 8:22 pm автор kovalieva_ieliena

» Вуду символы-печати Эшу
Кафизма7 EmptyВт Июл 23, 2019 3:13 am автор ALISA

» Кто Вы среди Магов?
Кафизма7 EmptyПн Июл 15, 2019 8:07 am автор Раданира

» Руны-разрушим легенды!
Кафизма7 EmptyСр Июл 10, 2019 7:17 am автор ruslana

» Нужен дизайнер
Кафизма7 EmptyВт Июл 09, 2019 12:31 am автор vikci7777

» Помогите понять
Кафизма7 EmptyПн Июл 08, 2019 9:07 pm автор vikci7777

» Нужен дизайнер- верстальщик
Кафизма7 EmptyВс Июл 07, 2019 11:10 pm автор ALISA

» Лесное Рэйки
Кафизма7 EmptyПн Июл 01, 2019 11:46 pm автор Ashlesha IX

» Можно ли в церковь со своими свечами
Кафизма7 EmptyВс Июн 30, 2019 9:45 pm автор Ashlesha IX

» Психологические фишки, чтобы обаять кого угодно
Кафизма7 EmptyВс Июн 30, 2019 6:48 am автор Angelina

» Переклад богатства
Кафизма7 EmptyВс Июн 30, 2019 6:45 am автор Angelina

» Переклад невзгод
Кафизма7 EmptyВс Июн 30, 2019 6:44 am автор Angelina

» Шепотки на церковные купола
Кафизма7 EmptyВс Июн 30, 2019 6:40 am автор Angelina

» Рассорка в церкви через Абару
Кафизма7 EmptyВс Июн 30, 2019 6:38 am автор Angelina

» Церковные порчанки
Кафизма7 EmptyВс Июн 30, 2019 6:37 am автор Angelina

» Магический обряд от СТРАХА
Кафизма7 EmptyСр Июн 26, 2019 7:35 am автор Александр 5

» АВТОРСКАЯ КОЛОДА КАРТ
Кафизма7 EmptyСб Июн 22, 2019 7:28 pm автор ALISA

» Опасное влияние магии
Кафизма7 EmptyСб Июн 22, 2019 7:54 am автор ALISA

» ПРОКЛЯТИЯ
Кафизма7 EmptyЧт Июн 20, 2019 1:03 pm автор Инна*

»  ФИНАНСОВАЯ ПОДДЕРЖКА ФОРУМА
Кафизма7 EmptyВс Июн 16, 2019 8:34 am автор ALISA

» Снятие сглаза по картам Таро
Кафизма7 EmptyПт Июн 14, 2019 3:23 am автор ALISA

» БЕСПЛАТНАЯ ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ
Кафизма7 EmptyЧт Май 30, 2019 4:47 am автор ALISA

» Защита от магических воздействий
Кафизма7 EmptyСр Май 29, 2019 2:29 am автор ALISA

» Формула на привлечение магических сил
Кафизма7 EmptyПн Май 27, 2019 5:36 am автор kovalieva_ieliena

» Боевые Мантры Астравидьи
Кафизма7 EmptyПн Май 27, 2019 5:34 am автор kovalieva_ieliena

» Тайная мантра Чегемо
Кафизма7 EmptyПн Май 27, 2019 4:14 am автор kovalieva_ieliena

» Ищу практиков в Мюнхене
Кафизма7 EmptyСб Май 25, 2019 8:40 pm автор ALISA

» ДИАГНОСТИКА ЗАЩИТЫ )-2 Ведьма ALISA
Кафизма7 EmptyВс Май 12, 2019 7:04 am автор kso13892

» Посвящение
Кафизма7 EmptyПн Апр 29, 2019 3:21 am автор Arktyr

» АКЦИЯ!ОПРЕДЕЛЕНИЕ ПОРЧ И КАКОГО ВИДА
Кафизма7 EmptyВс Апр 28, 2019 8:49 am автор ALISA

» ВСТРЕЧА ЗЕМЛЯКОВ НА ЯРМАРКЕ В Германии
Кафизма7 EmptyВс Апр 28, 2019 8:45 am автор ALISA

» КТО ТАКИЕ ТРОЛЛИ?
Кафизма7 EmptyВт Апр 16, 2019 8:39 am автор ALISA

» ПРОДАМ ГОТОВЫЙ ФОРУМ!!!
Кафизма7 EmptyЧт Апр 11, 2019 9:11 am автор ALISA

» ОБУЧЕНИЕ ЛЮБОВНАЯ МАГИЯ
Кафизма7 EmptyЧт Апр 11, 2019 1:24 am автор ALISA

» Как наработать чувствительность ?
Кафизма7 EmptyСр Апр 10, 2019 10:53 am автор ALISA

» Мантры от порч и проклятий.
Кафизма7 EmptyСр Апр 10, 2019 4:36 am автор Василий81

» КЛУБОК ЗМЕЙ.Автор: Vitoria
Кафизма7 EmptyВс Апр 07, 2019 3:49 pm автор Arktyr

» Печать разрушения брака
Кафизма7 EmptyВс Апр 07, 2019 3:32 pm автор Arktyr

» РАБОТА С ДУХАМИ - ОБУЧАЮЩИЙ КУРС
Кафизма7 EmptyВс Апр 07, 2019 1:36 am автор ALISA

» ЯСНОВИДЕНИЕ - КУРС ОБУЧЕНИЯ
Кафизма7 EmptyСр Апр 03, 2019 6:27 am автор ALISA

» Вербальная магия
Кафизма7 EmptyСр Мар 27, 2019 4:59 pm автор Алекс.

МАГИЧЕСКИЕ УСЛУГИ
...Текут бесконечные в мире часы,
дела человека кладу на весы:
В одну из сторон, ну, конечно, Добро,
В другую – естественно, мрачное Зло.
А Зла и Добра накопилось уж тьма.
И только, наверно, с добавкой ума,
Задачу нелегкую можно решить.
И их по заслугам сейчас оценить...
Не можешь один оценить тяжесть зла?
Вопросов наверно накопилось уж тьма?
Звони помогу и избавлю от зла,
для этого мне хватает ума.

Тел. +4917631120089 WhatsApp
С уважением Alisa Hirsch
ВРЕМЯ КОЛДОВСТВА

РАЗДЕЛ ОБЪЯВЛЕНИЙ

Кафизма7 Ezee_210

МАГИЯ ХУДУ

ФОРУМ ВРЕМЕНА ВЕДЬМ

МАГИИ НА ВСЕ ВРЕМЕНА

ПОДЕЛИТЬСЯ
счетчик посещений
Кто сейчас на форуме
Сейчас посетителей на форуме: 8, из них зарегистрированных: 0, скрытых: 0 и гостей: 8 :: 2 поисковых систем

Нет

Больше всего посетителей (562) здесь было Вс Окт 14, 2018 2:42 am

Поделиться

Кафизма7

Перейти вниз 
АвторСообщение
ALISA
Администратор сайта
ALISA

Кафизма7 Empty
СообщениеТема: Кафизма7   Кафизма7 EmptyПн Дек 11, 2017 9:32 am

КАФИЗМА 7
Псалом 46

Вси языцы восплещите руками, и в воскликновении воспойте Приснодеве Марии преславней, яко Та есть врата вечныя жизни, дверь спасения и примирения с Богом, яко Та есть надежда кающихся, утешение плачущих, благоговение, мир и спасение душ всех верующих избранных Божиих; пойте убо Ей вси любящии имя Ея, пойте, яко Она есть Царица небесе и земли.
Псалом 47

Велика еси и хвальна зело, Госпоже, во граде Бога небеснаго и во всей церкви избранных Божиих; честнейша и славнейша еси ангельских и архангельских чинов, райскими цветами увенчанна. Воскликните Ей сладчайшими песньми Начала и Власти, усретайте Ю Силы и Господствия, Херувими, Престоли и Серафими возвеличите Ю, предстоит бо одесную возлюбленнаго Сына Своего. О, коль пресветлым лицем восприял Ю есть Ангелов и всех Святых Господь, и дал есть Ей превыше всех сил небесных вечно блаженное место!
Псалом 48

Услышите сия вси языцы, внушите желающии внити в Царствие Небесное, молитеся усердно Приснодеве Марии, обносите всегда в сердце святейшее имя Ея и обрящете живот и радость безконечную. Та бо приносит молитвы наши к возлюбленному Сыну Своему и Богу и Сама выну у престола Его молится о всех нас; Она есть заступница, роду христианскому дарованная, Она есть единая истинная Матерь всех нас, и во всем помогающая. Слава Тебе, всемилостивейшая Мати Божия, от всех христианских родов почитаемая и поклоняемая.
Песнь вместо славы

Радуйся, Чистейшая, Святаго Духа приятелище и непорочное Слова Божия святилище; радуйся Пресвятая Мати и Приснодево Марие, яко радость Ангелов и человеков, сладчайшаго Иисуса Христа, от Духа Святаго родила еси плотию и младенца Его пеленами повила еси, в ложеснах носила еси, яко возлюбленнаго Сына млеком питала еси, объимая лобзала еси Того. Молю Тя, великая Владычице, исходатайствуй мне, грешному, у Сына Твоего и Бога прощение грехов, да не лишуся Царствия Небеснаго.
Псалом 49

Бог богов Марии глагола чрез Гавриила, возвещая: радуйся Благодатная, с Тобою Господь! Тобою, обрадованная, спасение миру возвещается и падший человек возставляется; красоту Твою и доброту Вышний возжела, украшен бо внутренний чертог Твой, Дщи Сионова, и сподобилася еси предуготовати Себе в сретение Бога Твоего, царствуеши бо с Ним преславно на небеси; помози и нам достигнути вечнаго обетования.
Псалом 50

Помилуй мя, Госпоже, яко Мати милостей зовешися и по множеству щедрот Твоих помози очиститися мне покаянием от беззаконий моих, излей благодать Твою на мя и благостыню Твою не отрини от мене, яко беззакония моя исповедаю Тебе и пред Тобою винна себе творю. О Владычице! Благословенному плоду чрева Твоего мя примири и воздаждь души моей радость спасения ея.
Песнь вместо славы

Радуйся, яко все естество Ангельское похвальная приносит Тебе, истинней Божией Матери и заступнице всех, притекающих к Тебе, ведуще, яко несокрушимым покровом Твоим праведных возвеселяеши, грешных заступаеши, бедствующих избавляеши и молишися о всех верных.
Псалом 51

Что хвалишися во злобе, о прелукавый змие, аспиде адский? подклониши гордую главу твою благословенней и кротцей Жене, Ея силою погрязнеши во глубине, яко мысленный Фараон, ногою Ея сокрушится власть твоя, десницею Ея расточится злоба твоя, святынею Ея весь яд твой обратится в ничто; и мы, верующии, радуемся о имени Ея и воспеваем вся преславная деяния Ея и величия Божия.
Псалом 52

Рече безумный враг в сердце своем: человека изжену от едемскаго селения, взыду и буду дух лживый во устах змия, и женою изжену мужа ея; но якоже отстоит небо от земли, тако отстоят судьбы Божии от твоих, окаянный льстец, мыслей; не возносися о падении жены, Жена сокрушит твою главу, ты злоковарством твоим изрыл ей пагубную яму, но сам со всем темным воинством твоим впал еси в сеть смирения Ея.
Псалом 53

Владычице, во имя Твое спаси мя и от беззаконий моих молитвами Твоими избави мя. Ты помогаеши мне и заступаеши душу мою, волею приношу Тебе жертву хвалы и исповемся имени Твоему, яко благо есть: предстательством Твоим к Богу, матернею любовию к христианскому роду от всякия печали Ты избавляеши мя.
Псалом 54

Услыши, Госпоже, молитву мою и не презри моления моего, в скорби есмь в помышлении моем, яко десница Божия за грехи мои отяготе на мне, тьма вечной смерти прииде на мя и ужас адов нападе на мя. Ты, Владычице, надежное утешение всем скорбящим, вонми унылой душе моей, утеши и избави ю, много бо может матерняя молитва Твоя ко благосердию Владыки.
Песнь вместо славы

Радуйся, прекраснейшая Приснодево Марие, яви моей душе кроткий зрак Твой и глас Твой пресладкий да услышат уши сердца моего, его слышанием оживотворится и востанет упадший дух мой. Помяни мя, Владычице, во царствии возлюбленнаго Сына Твоего, Христа Бога моего, воспоминаю и помяну аз святейшее имя Твое во всяком роде и роде.
По 7-й кафизме тропари, гл. 7:

Предстательница Ты еси христиан и от искушений Избавительница притекающих к Тебе, Марие! Сего ради вопию Ти: не презри раба Твоего, просяща Твоея помощи.
Доколе, о душе, всуе иждиваеши время, доколе попеченьми житейскими оплетаешися? Возверзи печаль свою на Господа, и стенящи возопий: Владыко человеколюбче, молитвами Богородицы спаси мя.
Нигдеже уповаем спасение обрести, точию от Тебе, Пречистая, по Бозе скорую помощь получити. Темже Тя присно величаем.
Молитва

О Всемилостивая Госпоже Дево Богородице! Вонми смиренному молению моему и сокрушенно ныне предстоящаго пречистому образу Твоему услыши глас. Вем бо, о Содетеля моего Мати! яко Ты предстательство христиан непостыдное и ходатайство ко Творцу непреложное. Вем и сие, яко беззакония моя превзыдоша главу мою и яко бремя тяжкое отяготеша на мне, и уже несмь достоин видети высоту небесную, ниже воззрети ко престолу славы Сына Твоего и Бога нашего, но достоин мук и вечнаго осуждения. Сего ради к Тебе припадаю, Тя прошу умиленно, к Тебе со слезами взываю: сотвори к Нему матернее Свое моление, да не отвержет нас грешных от лица Своего, но, яко милостив, да простит нам согрешения наша, вольная и невольная, на путь спасения наставляя нас и свыше силою укрепляя к творению заповедей Своих святых. Да сохранит нас от соблазнов мира, от вожделений греховных, от козней диавольских и от нападения видимых врагов. Да благословит дела рук наших: подавая всякому граду и стране обилие благ земных и да сотворит нам дни благи и безмятежны, да оградит миром Церковь Свою святую и разстоящая да соединит той, яко благий Господь, долготерпеливый и многомилостивый, от всея твари, со Отцем и Святым Духом славимый во веки веков. Аминь.

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]

E-mail: [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Вернуться к началу Перейти вниз
http://www.wremjakoldowstwa.com/portal

Кафизма7
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Время колдовства :: ИСЦЕЛЕНИЕ И СНЯТИЕ ВОЗДЕЙСТВИЙ :: МАГИЯ ПСАЛТЫРИ-
Перейти: